Užkalbėjimas - magijos ritualas

Užkalbėjimas – magijos ritualas, apeiga suteikianti visą galią į žodžius ir žodžio reikšmes. Zauberspruche arba заговор žodžių galia žinoma nuo antikos laikų, per viduramžių Vokietiją ir Rusiją. Užkalbėjimai naudojami ypatingoms gyvenimo situacijoms, apsaugoti namams, turtui, įsigytos vietos, žemės apsaugai. Užkalbėjimai naudojami ir gyvūnų, bei augalų apsaugai. Užkalbėjimas apsauga, užkalbėjimai nuo nelaimių. Užkalbėjimai tolimiems keliams ir kelionėms.

Lietuviai tremtiniai gyvenę ypač sunkiomis sąlygomis tolimuose Rusijos Sibiro regiuonuose yra papasakoję ne vieną mistišką istoriją susijusią su vietinių šamanų jakutų žodžio galia. Tie žiniuoniai sugebėdavę vien tik žodžio galia, užkalbėjimais išgydyti nuo sunkiausių ligų ir atitolinti nelaimes.

Kadangi teko studijuoti Vokietijoje, susipažinau su vietos raganių jėgos įtaiga, kuri pasitarnaudavo meilės reikalams, meilės laimės užkalbėjimams. Stebuklingi vokiški užkalbėjimai padėdavo gražinti mylimąjį ir įkaitinti jausmus.

Apie stebuklingą žodžio galią K.Rowling užsimena ir savo romanuose ir apie Harį Poterį.

uzkalbejimas, uzkalbejimai, uzkalbeti, burejos uzkalbejimas, burejos uzkalbejimai, uzkalbeti, uzkalbeti daiktai, uzkalbetas vanduo, uzkalbetas, bureja, burejos, maginis ritualas, maginis, ritualas, apsauga, zodzio galia, burtazodis
Užkalbėjimas - kaip maginis ritualas

Užkalbėjimai neapsieina be vaiztažolių

Užkalbėjimų ritualams naudojamos kai kurios vaistažolės jonažolė, pelynas.

jonazoles, vaiztazoles, uzkalbejimai, uzkalbejimas, vaistiniai augalai, burejos uzkalbejimai, magija, jonazole
Jonažolės naudojamos užkalbėjimui
uzkalbejimai, uzkalbejimas, gydanti vibracija, vibracija, gydanti, gydantys zodziai, zodziai, gydyti, burejos magija, burejos, magija, apsauga, zodzio galia, burtazodis

Užkalbėjimas, kartais reikalauja tiek nedaug. Žodžio galia : tarsi burtažodis

Paprastos eilutės gali išgelbėti gyvybę, apsaugoti nuo depresijos. Trys sakiniai kartojami 15 min. tampa gydančia vibracija.

Užkalbėjimams pajungiame čakrų energiją.

cakros, uzkalbejimai, uzkalbejimas, cakru valymas, cakru, cakra, burejos magija, apsauga, zodzio galia, burtazodis
Užkalbėjimui pajungiamos čakros

Užkalbėjimai: žodžio galia, žodžiai tampa pokyčio banga - burtažodis

uzkalbejimai, uzkalbejimas, kvepavimo pratimai, uzkalbeti, uzkalba, kvepavimas, pratimai, uzkalbejimo pratimai, magija, burejos, simbolis, simboliai, apsauga, zodzio galia, burtazodis
Kvėpavimo pratimai, žodžių dažnis - gydomoji galia.
uzkalbejimai, uzkalbejimas, burejos magija, magija, gyvenimas, keiciamas gyvenimas, zodis, zodziai, zodžio programa, uzkalbeti, apsauga, zodzio galia, burtazodis

Keičiamas gyvenimas, nauja žodžio programa – tarsi burtažodis. Banga kaip reakcija, pastoviai kartojami žodžiai tampa pokyčio banga, apsauga. 

Užkalbėjimas , specifika, užkalbėjimai kaip ritualas

Greta žodžio dar eidavo veiksmai, maginiai atributai, tam specialiai parengtos žolelės, apeiginiai indai ir t.t…

Rusų ir kazachų šamanai, Altajaus kalnų gyventojai, naudodavo užkalbėjimus ligoms ir pamišimui ,taip pat piktoms dvasioms išvaryti.

Esama labai daug rusiškų užkalbėjimų, ten klęsti knygų leidyba su įvairiais patarimais, užkalbėjimai nuo nelaimių.

Be to, daug apie tai kalbama ir per TV rodomose rusiškose šou laidose, kas jau niekam nėra naujiena.

Žmonės dažnai kreipiasi į būrėjus siekdami išsivaduoti iš prakeiksmų, nužiūrėjimų ir ligų.

Pagrindinis nužiūrėjimų nuėmimas vyksta stebuklingo žodžio, arba maldos pagalba, magišku žodžio ritualu – užkalbėjimu.

Paprastai prieš žodžio ritualą yra ruošiamasi tris dienas. Taip pat, būrėjas turi susikaupti, bei kalbėti užkalbėjimus savo paties žodžiams, kad jie virstų tiesa ir padėtų užkeiktąjam užkalbėjimas.

Tada, žodžiuose susitelkia galia, kosminė energija, gamtos galia, keturių stichijų pagalba ir kitos kiekvieno šamano parankinės jėgos.

Šamanas įvertina situaciją ar reikalingi užkalbėjimai

Užkalbėjimas yra atliekamas šamano, tačiau, visų pirma, reikia įvertinti situaciją ar apskritai reikalingi užkalbėjimai. Ar ši situacija yra iš tikro tokia, kokią manome ją esančią. Esamos situacijos atskleidimui ir įvertinimui, paprastai užtenka atkelti taro kortas, ar pažvelgti į konkretaus žmogaus, ar poros astrologinį planetų išsidėstymą. 

Tuomet, pagal situaciją yra parenkami užkalbėjimai, kurie taip pat yra susiję su mėnulio fazėmis ir kt.

Jeigu jus kankina vienokia ar kitokia gyvenimo situacija ir norėtumėte ją išspresti, visada galite kreiptis į būrėją.

"Susitelkite su savo energijomis ir konkretizuokite mintyse tai, kas jums atrodo neracionalu, netinkama ir ko jūsų gyvenime neturėtų būti."
bureja, bureja odile, bureja vilniuje, bureja klaipedoje, bureja jonavoje, bureja kretingoje, burimai internetu, burejos, parapsichologe, samane, burimas internetu
Būrėja Odilė
Astrologė, parapsichologė, šamanė
bureja, bureja odile, burejos, bureja klaipedoje, bureja vilniuje, bureja jonavoje, gera bureja
menas, paveikslai, tapyba, grafika, dailininkai, menininkai, paveikslas, aliejine tapyba, tapyti paveikslai
error: Kopijavimas draudžiamas !!
Call Now ButtonSkambinti būrėjai