Angelų išminties kortos

Orakulas susidaro iš orakulo kortos kaladės arba malkos. Kurio pagrindu angelų išminties kortos, dar kitaip kitaip vadinamos „Angelų išmintis“, arba „Išminties orakulas“.

Angelų išminties kortų kaladėje ar malkoje yra 36 vienetai.

Tai paveikslėliai su trumpais pavadinimais, kurie padeda atskleisti lakonišką būrimo prasmę.

Angelų išminties kortos suteikia galimybę ne tik sudėlioti mintis šiame pasaulio nūdienos chaose, bet ir pataria individualų sprendimą. Tai kas neramina ir kas iš tiesų kenkia. Esama ir savigydos, saviugdos programos. Galima surasti atsakymą ne tik tame kas vyksta, bet ir padėti surasti išeitį.

Angelų išminties kortos gali padėti suvokti kas iš tiesų vyksta mūsų gyvenime. Taip pat, atsekti iš kur tai ateina, kokia įvykio priešistorė, kokia dabartis, kokia netolima ateitis.

Angelų išminties kortos jums pasakos nuorodą į jūsų vidų. Tai slaptas sielos gyvenimas, siela, arba angelo pradas kiekviename iš mūsų. Tai vidinis balsas, arba tai, ko iš tikrųjų siekiame, ko trokštame, apie ką svajojame. Siela prabyla į mus ir iš sapnų, teikia nuorodas sapnų vaizdinių, įvaizdžių gausa.

Sapnų keliu, arba astralinės projekcijos pagalba, mes galime susisiekti su angelų pasaulio atstovais ir išgirsti jų balsą.

Kortų dėlionė gali mus paskatinti atsiminti reginius, kuriuos turėjome nakties metu, vizualizacijas, arba įspūdžius, kurie aplanko poilsio metu.

Angelų išminties kortos naudojasi dažniausiai sapnų metu patirtais vaizdiniais. Tai yra ilgo jungtinio parapsichologų darbo visuma. Eksperimento metu buvo aprašomi sapnai, kruopščiai siejami su iškilusiais paveikslais, archetipais. Kortų kaladę sudaro 36 archetipai, arba dažniausiai regimi vaizdiniai, patirti sapnų arba astralinių kelionių projekcijoje. Todėl, jie yra tokie artimi ir kiekvienam atpažįstami.

Išminties orakulas

Išminties orakulas yra amžių sankaupa, patirtis. Perduodama iš kartos į kartą vaizdinių pagalba. Tai, kas vyksta, kaip atsikartojimas arba patirtis, kurią, lengviausia perduoti iš kartos į kartą. Tai, kas lydėjo ir mus ir mūsų protėvius, ir tuos kurie gyvens po mūsų.

Žodžiai ir kalbos gali keistis, bet vaizdai niekada. Paveikslas su metais turi kitą prasmę, dar vieną reikšmę, tampa vis reikšmingesnis, vertingesnis.

Išminties orakulas formuojamas sapnų ir reginių, magijos vizijų aprašymais. Tame galime stebėti visų pasaulio ezoterikų ir parapsichologų stebėjimus, nuo Australijos iki Japonijos, nuo Afrikos iki Europos.

Išminties orakulo forma pirminiame leidinyje siekia 20 a. pradžią. Tai yra įvairių parapsichologų, mediumų baltos magijos draugijų veikla.

Išminties orakulas po šimto metų buvo patobulintas, labiau susistemintas ir įrėmintas nūdienai, labiau suprantama vaizdų emocijos estetika.

Pavyzdžiui, kortos „Žaizda sieloje“ arba „Išdidumas“ – turi daugiau sąsajų su „Mirties angelų švente“ Meksikoje, vadinama „Mirusių diena“ ir jos atvaizdavimo estetika.

Išminties orakulas turi ir japonų šintoizmo arba anime – tame, irgi nėra nieko blogo. Korta „Laukinė“ arba „Sakyk ką galvoji“ turi japoniško meno ir kultūros bruožų, kurio esmė – ieškanti, arba liūdinti siela. Išminties orakulas su keltų magijos, druidų išminties simboliais, aktyviai sąveikauja kortoje „Praeities esmė“, kuri simbolizuoja – „Paleisti praeitį“, arba leisti išeiti. Tai labai sudėtinga dvasinė būsena. Atsižadėjimas visada yra sunkus žingsnis, atskyrimas nuo praeities, ar išsilaisvinimas, šuolis į tuštumą, sudeginti tiltai. Druidų lūkestis, kuriame magijos pasaulis laukia šio pasaulio atsižadėjusio.

Gausi simbolika ir prisodrinta Išminties orakulo emocinė visuma, daro labilų visų tautų simbolikos ir esmės supratimo paveikslą, atvaizdavimo visumoje.

Angelų išmintis arba Angeliška išmintis

Tai laikui nepavaldi Išmintis.

Aukštosios vibracijos arba dangaus vibracijos, kurios nuolat siunčia ženklus žmonėms, leidžia juos įkūnyti ir suprasti vizualizacijos pagalba.

Angelų išmintis – tai kas aš esu, kas yra universalus žmogus sąryšyje su gamta ir visatos hierarchijos dėsniais – yra viršlaikė būtis, nepavaldi laiko dėsniams. Todėl, šios kortos neturi laiko sąvokos kaip sąrankos, bet tobulina vaizdinio ryšio, su Pasaulio Išminties centro vibracija. Angelų išmintis kuria universalią tiesą, stebėjimų ir patarimų visumą.

Angelų išmintis leidžia stebėti ir suprasti tiesas, dalintis jomis su artimais ar kitais žmonėmis, kuriais norime dalintis, arba norime padėti. Atjauta artimam yra Angelų išminties dalis. Pagalba yra Angelo vibracija.Per tą emociją, kuriamas išgyvenimas ir transliuojamas meno pavidalu toliau, kitam subjektui.

Angelų išmintis paremta emocija, stebėjimu, išgyvenimu, atjauta, pagalba, noru dalintis, perduoti.

Orakulo kortos

Orakulo kortos turi 36 kortų sistemą. Tai yra pranašavimas pagal dabartinę būtį, emociją, išgyvenimą.Tai yra jausmų išgyvenimų sistema, įvardinta paveikslais. Jūs turite galimybę, orakulo kortų sistemos dėka – numatyti, arba byloti sau orakulo pranašystę.

Orakulo kortos – yra jausmų masė, išgyvenimų visuma, kurioje labai svarbios esminės tiesos: meilė, mirtis, mokymas, giminė, artima siela. Taip pat, tai kas vyksta kasdien – pasmerkimas, atsižadėjimas, spąstai, vaikystė, seksualumas.

Orakulo kortos primena esmines tiesas, kurios suka gyvenimą ritmu. Laiku mokytis, laiku atsisakyti, laiku suvokti aukos pasekmes. Tai byloja aktyvių vaizdinių kalba į jūsų dabartį, būtį ir pranašauja kas iš to išeis, kas bus, kokio rezultato galime sulaukti artimiausiu metu.

Orakulo kortos buriamos atsitiktinai, išpuolusių paveikslų tvarka nuo 1 iki 12.

1 – yra atsakymas čia ir dabar. Tarkime, transformacijos korta „Alchemija“, kuri yra labai sėkminga vizualiai ir dvasine prasme. Alchemija jums gali atsakyti į visus klausymus, iš syk, tuo, kad bet koks pasikeitimas gyvenime išeis į gerą pusę, ar tai bus veiklos keitimas, ar kelionė…

12 – orakulo kortos yra 12 mėnesių orakulas. Dėstomos atsitiktine tvarka ratu, – atsakys į jūsų klausymą, kas įvyks per artimiausius metus, kiekvieną mėnesį. Tai gali reikšti tiek pranašavimą, tiek ir apskritai, – ką turėtumėte padaryti. Tarkime, korta „Vertinate save per daug griežtai“ – gali reikšti, kad jūs patys kalti dėl savo sveikatos ir gyvenimo problemų ir to reikia atsisakyti. Arba korta „Grožis“ sako,kad reikia rūpintis sielos ir kūno grožiu, tai yra siekinys, kurio turite trokšti.

Orakulas

Pranašo sistema. Angelų padiktuotas orakulas reiškiasi tiek astralinės projekcijos, tiek vizijų prasme, tiek sapnuose. Gali būti, kad vos pažvelgę, jūs tarsite, kad tai kažkur jau matytas – orakulas yra jūsų dalis.

Orakulas yra jūsų sapno dalis, gali būti, kad jūs jau matėte tą kortą sapne. Jūs galite pasakoti spalvingą nakties sapną savo draugui ar artimam žmogui ir šis tars – „taip ir aš mačiau tą patį sapną su liūtu ir peteliške“, arba „aš buvau tame sapne su druidų šventikais, stovėjau senovinės šventyklos prieangyje“

Orakulas sakys – tai tiesa, jūs buvote ten. Gal buvote ne vieni. Gal sutikote savo antrą pusę sapne, tas žmogus ateis iš sapno į jūsų gyvenimą po pusmečio… Arba, toje druidų šventovėje buvote ne vieni ir jau sutikote savo draugus, kaimynus, ar kitus pažįstamus…

Orakulas yra nuostabus tuo, kad gali atskleisti grupinės vizijos esmę. Taip pasiekiama grupinė vizualizacija, sapnavimo menas, grupinis darbas, arba komandinis darbas.

Kartu mes jėga.

angelu isminties kortos, laukinis gyvenimas, laukinis, gyvenimas, energija, gamta, instinktai, link, atveria, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Laukinis gyvenimas

Energija traukia individualumo, instinktų link. Gamta atveria savo slėpinius.

angelu isminties kortos, kantrybe, dorybe, mokejimas islaukti, islaukti, laukimas dovana, taro,orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija

Kantrybė

Didžiausia dorybė - kantrybė ir mokėjimas išlaukti. Tai angelų dovana, tam kas moka laukti.

angelu isminties kortos, kurybingumas, turtinga siela, siela, atsiskleiskite, kuryboje, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Išlaisvink kūrybingumą

Jūsų siela turtinga reginiais ir renginiais. Atsiskleiskite kūryboje, džiaugsme.

angelu isminties kortos, iskeliavimas, mergina, suzeista siela, nurimti, vienas, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija

Iškeliavimas

Sužeista siela negali nurimti, bet yra dar vienas kelias kurio neišbandėte.

angelu isminties kortos, isdidumas, puse tiesos, tiesos, ambicijos, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Išdidumas

Tai tik pusė tiesos, kitą pusę gali slėpti ambicijos. Jūs būsite priversti nusileisti.

angelu isminties kortos, grozis, jega, didzioji jega, trapus, laikinas, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija

Grožis

Didžioji jėga - mokėti kurti ir puoselėti grožį. Grožis trapus ir laikinas, reikia pastangų pratęsti.

angelu isminties kortos, grizimas, grizimas i namus, namo, namai, ilgai lauktas, lauktas, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Grįžimas į namus

Kažkas ilgai lauktas greitai parkeliaus.

angelu isminties kortos, save vertinti, vertinti, grieztai, grieztai vertinti, grieztai save vertini, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija

Griežtai save vertini

Tai gali kenkti sveikatai.

angelu isminties kortos, gyvenimo tikslas, gyvenimo, tikslas, kelyje, kelyje i tiksla, ieskote saves, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Gyvenimo tikslas

Jūs kelyje į tikslą, dar ieškote savęs. Iki tikslo toli.

angelu isminties kortos, gimine, gentis, saknis, saknys, artimi zmones, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Giminė - gentis

Atraskite savo šaknis, jūsų vieta - kur jums artimi žmonės, giminės.

angelu isminties kortos, fenikso prisikelimas, feniksas, prisikelimas, is pelenu, antras gyvenimas, antram gyvenimui, gyvenimas, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Fenikso prisikėlimas iš pelenų

Jūs pakilsite, pagysite, sugrįšite antram gyvenimui.

angelu isminties kortos, ekstrasensas, ekstrasense, gydyti, galite gydyti, ypatinga dovana, dovana, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Ekstrasensas

Jūs galite gydyti arba turite ypatingą dovaną jausti svetimą skausmą.

angelu isminties kortos, drasa, atsiskleisti, nedelskite, drasumas, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Drąsa

Parodykit drąsą, dabar jūsų laikas atsiskleisti. Nedelskite.

angelu isminties kortos, ciklai, ciklas, egzistuoja, nerimas, nerimo, patirsite, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Ciklai

Gyvenime egzistuoja tam tikra tvarka, dėsningumas. Jeigu to nepaisysite - patirsite nerimo.

angelu isminties kortos, burtai, magija, burtams, aistra burtams, aistra, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta

Burtai - magija

Jūs jaučiate nenumaldomą aistrą burtams, magijai. Atskleiskite savo susidomėjimus.

angelu isminties kortos, aukos, pasekmes, aukos pasekmes, aukotis, stengtis, tiesa jus islaisvins, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Aukos pasekmės

Ar verta buvo aukotis, ar verta buvo stengtis? Ar nenukentėsite patys? O gal,- galvojate kad auka, tiesa jus išlaisvins?

angelu isminties kortos, atsisakymas, atmesti, stabdo, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Atsisakymas

Jums reikia kuo greičiau apsispręsti, atmesti tai kas jus stabdo.

angelu isminties kortos, alchemija, alhemija, veiklos pokytis, veiklos, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Alchemija

Reikšmė, kad viską ką šiuo metu imsitės daryti - jums pasiseks. Sėkmingas būsto, darbo, veiklos pokytis. Transformacija išeis į naudą, augimą.

angelu isminties kortos, aistra, reginių aistra, sapnai, reginiai, kelias, aistra yra kelias, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija

Aistra

Sapnų, reginių aistra gali įgyti pavidalą. Jūsų mintys ir svajonės įsikūnys. Aistra yra kelias.

angelu isminties kortos, zaizda sieloje, sieloje, zaizda, mirtis, galutinis tikslas, issilaisvinimas, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Žaizda sieloje

Mirtis nėra galutinis tikslas ir nėra išsilaisvinimas. Tai tik būdas pažinti kitą būtį.

angelu isminties kortos, sakyk ka galvoji, galvoji, sakyk, padeda gyventi, tiesa, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Visada sakyk ką galvoji

Tiesa padeda gyventi, atskleista mintis tampa realybe.Neslėpkite savo norų.

angelu isminties kortos, vaikyste, vaikystes, vaikystes draugai, vaikais, bukite vaiku, vaiku, vaikas, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Vaikystė

Vaikai, vaikystė, vaikystės draugai. Būkite vaiku, džiaukitės vaikais, vaikyste.

angelu isminties kortos, telepatija, zenklai, stebeti zenklus, dangaus jegos, gamtos jegos, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Telepatija - ženklai

Laikas stebėti ženklus aplinkui, jums gamtos ir dangaus jėgos siunčia perspėjimus.

angelu isminties kortos, spektaklis, vaidyba, vaidinimas, mergina, blondine, moteris, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Spektaklis - vaidyba

Jūs dalyvausite renginyje, koncerte, spektaklyje. Arba viską sužinosite,- atskleisite talentus, pastabumą.

angelu isminties kortos, spastai, klampina, kasdienybe, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija

Spąstai

Kasdienybė yra spąstai, klampina, atima džiaugsmą.

angelu isminties kortos, sielos dvynys, sielos, dvynys, dvyniai, antra puse, laime meileje, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Sielos dvynys

Jūs turite antrą pusę, žmogų asmenybę, kuris jus lydi, jumis kvėpuoja, atneša laimę meilėje.

angelu isminties kortos, seksualumas, sakraline energija, sakraline, energija, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Seksualumas

Tai slapta sakralinė energija, todėl per seksualumą gali atsiverti kitos būtys. Laimė per patrauklumą.

angelu isminties kortos, sapnu karalyste, sapnai, sapnu, tigras, miegoti, sapnuoti, vizijos, astraline projekcija, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Sapnų karalystė

Vizijos, astralinė projekcija, intuicija. Sapne vyksta kitas gyvenimas, jūs galite sapnuoti drauge.

angelu isminties kortos, paleisti praeiti, paleisti, praeitis, zengti pirmyn, i nezinia, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Paleisti praeitį

Reikia žengti pirmyn į nežinią. Atsiriboti nuo praeities. Jums atsivers kitas gyvenimas.

angelu isminties kortos, pagalba is anapus, pagalba, anapus, angelu meile, palaiminimas, arka, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Pagalba iš anapus

Jus lydės angelų meilė ir palaiminimas.

angelu isminties kortos, neprarask tikejimo, tikejimas, kryzius, neprarask, regeti sviesa, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Neprarask tikėjimo

.Niekada nereikia prarasti vilties. Neprarask tikėjimo. Regėsi šviesą ir tiesą.

angelu isminties kortos, mokslai, studijos, pamokos, taro, knygas, mokslus, studijas,orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Mokslai - studijos

Pats laikas kibti į knygas, į mokslus, studijas.

angelu isminties kortos, mylek save, myleti save, saves meile, pamilti save, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Mylėk save

Pats laikas pamilti save, tada ir kiti mylės. Atsiskleiskite, parodykite save.

angelu isminties kortos, meiles zaidimai, zaidimai, poru zaidimai, pradas, intymumas, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija

Meilės žaidimai

Gyvybės ir giminės pratęsimo pradas yra meilės žaidimai. Intymumas.

angelu isminties kortos, meile, meiles keliai, keliai nezinomi, is praeities, praeities, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Meilė

Meilės keliai nežinomi, gali nužengti iš paveikslo, nuotraukos, grįžti iš praeities.

angelu isminties kortos, liudesys, liudna, liudeti, palaima, kancia, orakulas, isminties orakulas, ismintis, isminties kortos, angelu ismintis, isminties angelu kortos, angelu kortos, angelai, korta, burtai, magija,

Liudesys

Jums nusileis liūdesio angelas. Kančia ir palaima.

bureja, bureja odile, bureja vilniuje, bureja klaipedoje, bureja jonavoje, bureja kretingoje, burimai internetu, burejos, parapsichologe, samane, burimas internetu

Būrėja Odilė

Dėl būrimo angelų  išminties kortomis  – susisiekite:

bureja, bureja odile, burejos, bureja klaipedoje, bureja vilniuje, bureja jonavoje, gera bureja
menas, paveikslai, tapyba, grafika, dailininkai, menininkai, paveikslas, aliejine tapyba, tapyti paveikslai
error: Kopijavimas draudžiamas !!
Call Now ButtonSkambinti būrėjai