Būrimas taro kortomis – taro kortos – tradicija ir dabartis – tai glaudžiai susiję su šiuolaikine kortų aiškinimo sistema. Taro kortos būrimas, aiškinimas, interpretacija, pritaikymas šiuolaikiniam gyvenimui, civilizuotoje vizuomenėje. Taro kortos, būrimas taro kortomis yra kruopštus ir ilgametis pasirengimas. Tai yra, nesibaigiančios būrimų sistemų studijos. Senovinius tarot kortų paveikslus, taip pat, astrologiją, numerologiją, parapsichologiją. Tai sugebėjimas apjungti galimas psichologines ir psichoanalizės mokslo žinias ir visą tai susieti su labiausiai tikėtinomis ateities prognozėmis.

Senovės būrimai ir jų semantika, šiomis dienomis koreguotinos pagal technokratinį progresą. Šimtametė būrimų tradicija negali atsilikti nuo šiuolaikinio gyvenimo, požiūrių ir gyvenimo sąlygų pokyčių. Kortų rikiuotės gausumas, šiuo atveju, yra labai pageidautinas, nes ženklų įvairovė padeda atkurti ir šiuolaikinio gyvenimo dėsnius. Tuo pačiu, būrimas kortomis nepraranda savo senovinės tradicijos.

Kortų ir būrimui skirtų paveikslų atsiradimo istorija:

Taro kortos ir jų kilmė yra apgaubta mitų ir paslapčių. Vienas iš mitų pasakoja, kad kortų pavidalu, pirmieji krikščionys platino Kristaus istoriją. Ne va tai, kortose buvo užšifruota krikščionių tradicija, taip, kad romėnai negalėtų jos perskaityti.Kortų kilmė yra artima dabartinėms žaidimų kortoms. Manoma, kad pradžioje kortos būrimams nebuvo naudojamos. Žodis “tarot” yra kilęs iš vienos Italijos upės pavadinimo. Į Italiją kortos galėjo atkeliauti iš artimųjų rytų. Panašios žaidimų kortos, gali būti arabų kilmės. Taro kortos Europoje tapo plačiai žinomos 14 – to amžiaus pabaigoje. Vienas iš to amžiaus okultistų teigė, kad taro kortos kilę iš dviejų egiptietiškų žodžių reiškiančių karališką kelią, arba kitaip – kelią į išmintį.Būrimo kortos atkeliavę iš Egipto, turėjo keturias rikiuotes, panašias į šiandien matomas būrimo kortas. Taurės, kardai, lazdos ir pentakliai. Okultistai teigia, kad kortų evoliucija dar 1227 metais paskatino kortų plėtrą. Kabalos įtakoje atsirado dvi kortos – Saulė ir Mėnulis. Tai, žinoma, galėjo būti susiję ir su pačios Europos pagonybės likučiais, kurie ėmė atsispindėti kortose, kaip senųjų religijų tąsa.Labai panašios taro kortos į šiuolaikines, atsirado 15 – to amžiaus Italijoje. Gausiai dekoruoti renesanso meno kūriniai įtakojo kortų plėtrą. Taip atsirado numeriai ir paveikslai sukurti kilmingoms šeimoms ir papildyti aukšto rango kortomis, kaip Imperatorius, Imperatorienė ir taip toliau. Iš čia gali būti kildinamas ir pačių kortų pavadinimas, itališkai “trionfi”, arba “triumfas”.

Būrimas taro kortomis ir kortų paveikslai susiję griežta, nekintančia sistema.

Paveikslėlių vaizdavimo tradicija, tebesiremia 15 – to amžiaus vaizdavimo tradicija. Tikrosios kortos pasižymi ta pačia skaičių reikšme ir atitinkamais paveikslėliais, vaizduojančiais tą ar kitą rikiuotės kortą. Paprastai, tradicinės kortų rikiuotės pasižymi labai menišku apipavidalinimu. Paveikslo ir minties forma susieta į visumą suteikia gilaus išgyvenimo kontempliacijas, dramas ar džiaugsmą. Tarkime, tokios drąstiškos kortos kaip Mirtis, Velnias atspindi renesanso meistrų požiūrį į likimo nenumaldomumą. Kortos Žvaigždė, Saulė susiję su astronominiais kūnais, trykšta gyvybe ir džiaugsmu. Turint menišką akį užtenka žvilgtelėti į didžiojo arkano kortas ir jos primena kartais garsius praeities dailininkų paveikslus.

Būrimas taro kortomis siekia viduramžių pabaigą ir sietina su renesansu Italijoje.

Kai kurias kortų sistemas ir piešinius galima priskirti garsiai 15 – to amžiaus Visconti šeimai, kurios įvairiais pavidalais egzistuoja ir šiomis dienomis.Taro kortos pagrinde buvo naudojamos pramogoms ir žaidimams ir plėtėsi dievų, didvyrių, filosofų, astronomų paveikslais.Pirmasis žinomas kortų rinkinio atspausdinimas surištas su spaudos atsiradimu 16 – tame amžiuje. O 17 – tame amžiuje atsirado rankraščių, aiškinančių kortų reikšmes. Nuo to rankraščio atsiradimo, galima teigti, kad prasidėjo būrimas taro kortomis. Galbūt jis taisyklėse susisiejo su kitais iš rytų atvežtais orakulais ir pranašysčių sistemomis. Taro kortos būrimas arba traukimas iš rikiuotės įtvirtino europietišką orakulo spėjimų variantą.

Būrimas taro kortomis išpopuliarėja kartu su technikos atradimais. Taro kortos įgyja konkretų pavidalą ant kieto popieriaus.

Masinė kortų gamyba prasideda su spaudos technikų tobulėjimu. Viena iš ankstyviausių atspausdintų ant popieriaus būrimo kortų sistemų priklauso prancūziškai Marselio tradicijai, kuri gyvuoja iki šių dienų.Įsigalint šviečiamąjam amžiui, 18 – 19 amžiui, kartu su įvairiomis okultinėmis ir ezoterinėmis teorijomis ėmė plisti ir taro kortos. Šveicarijos vyskupas Antoine Court de Gébelin parašė traktatą “Primytivusis pasaulis”, kuriame Marselio tarot susiejo su Egipto ir egiptologų nagrinėjamais Thoto slėpiniais. De Gebelinas pirmasis susiejo būrimo kortas su senaisiais Egipto okultiniais mokymais.

Burtis taro kortomis pradėta 18 – tame amžiuje. Būrimai tampa populiariais ateities spėjimo būdais.

1785 – tais metais, prancūzų okultistas Eteila, tapo pirmuoju profesionaliu kortų būrėju. Jis pirmasis susistemino kortas, savo sistemą pritaikė būrimams ir parašė keletą tekstų, paaiškinančių kaip burti iš kortų. Klasikinis Eteilos tarot kortų rinkinys siejasi su astrologija, keturiais elementais ir keturiais temperamentais. Ši sistema yra naudojama ir šiandien.Šiuolaikinėje kortų būrimo sistemoje yra 78 kortos, kurios yra suskirstytos į dvi dalis – didieji ir mažieji arkanai. 56 mažųjų arkanų kortos suskirstytos į keturias dalis, kurios sudaro 40 kortų vaizduojančių ženklus ir dar turi po 4 kortas vaizduojančias žmonių paveikslus, kurių iš viso yra 16. 22 pagrindiniai, arba didieji arkanai, skaičiuojami nuo 0 iki 21. Pagal šį skaičiavimą “Juokdario” korta yra nulinė, už šios sistemos ribų.Kortų sistema vis dar tobulėja ir 20 – tame amžiuje, nes kai kuriose taro mokyklose atsiranda tuščia korta be pveikslėlio ir yra 79 – ta rikiuotėje. Tuštuma kaip nesuvokiama būtis. Būrimas taro kortomis su 79 – niomis kortomis yra rusų tarot sistema.

Būrimas taro kortomis kaip psichoanalizės veiksmas, psichologinių studijų dalis.

Garsūs 20 – to amžiaus mąstytojai suteikė kortoms gilesnę prasmę. Karlas Jungas aiškino tarot simboliką archetipais ir tuo darė išvadą, kad būrimas gali būti naudingas psichoanalizei. Džozefas Campbellas stilizavo “Kvailio kelionę” ir suteikė jai klajojantį arba šokinėjantį visažinio įvaizdį. Simboliniai paveikslai atsiskleidžia ir pasakoja istoriją kiekvienos atskiros kortos pavidalu. Tokiu būdu kortos tapo gyvenimo kelio ir misterijos knyga.Niekas, net ir pats Jungas negalėjo paaiškinti kaip veikia simbolių archetipai. Ir tik interpretacijos galia būrėjos įgūdžiai, sugebėjimas panaudoti intuiciją gali susieti simbolius su reikšmėmis ir pakankamai aiškiai pateikti tai užsakovui, klausėjui, klientui.

Būrimas taro kortomis ir interpretacijos.

Taro kortos būrimas prasideda nuo kortų maišymo, pereina prie kortų traukimo ir dėstymo. Būrime dalyvauja visos taro kortos. Dėstyme atsiverčia tik dalis jų, kitos lieka užverstos. Prognozės daromos iš dėstyme dalyvaujančių, kitaip sakant, išpuolusių atsitiktine tvarka kortų.Mistinė būrimo kortų istorija yra turtinga ir galinga gyvenimo paslapčių visuma, kurios pagalba galima žvilgtelėti į savo pačių vidų, išgyventą praeitį, esamą momentą ir ateities prognozes, apžvelgiančias mūsų pačių kelionę nuo nerūpestingo kvailio iki magijos adepto.

Taro kortos būrimas, galimybės ir būrėjos intuicija.

Būrimas taro kortomis gali padėti atsakyti į rūpimus klausimus, gali padėti surasti išeitį iš keblių gyvenimo situacijų. Būrimas taro kortomis yra susietas su psichoanalize, sveikatos būkle, taip pat, su galimomis likimo posūkio analizėmis. Burtis galima pas tarologus, kuriems yra žinomos visos kortų būrimų sistemos.Būrėja burianti taro kortomis turi turėti didelę praktiką, išmanyti įvairias sistemas, taip pat turi būti gera psichologė ir astrologė.Turiu daugiametę praktiką, išmanau visas būrimo sistemas, dirbu su įvairiomis kortų rikiuotėmis ir paveikslais ir išsirenku tą kortų sistemą, kuri buriamąjam atneša mažiausiai žalos. Nes esama juodųjų magijos technologijų ir manipuliacijų įsivešėjusių ir pačioje taro kortų būrimų sistemoje. Todėl galiu drąsiai teigti, kad nepraradau nei sąžinės, nei moralinių normų, kurios sako: jei negali padėti tai nekenk.

Su manimi galite susisiekti telefonu +370 609 77 803, per facebook paskyrą, arba parašę laišką skyrelyje “Kontaktai”

Taro kortos - DIDIEJI ARKANAI

22-dvi pagrindinės taro kortos – Didieji arkanai, gali būti leidžiamos atskira emisija su individualiomis reikšmėmis. Yra kelios pagrindinės mokyklos taro arkanų interpretacijai.

kvailys, taro kortos, taro, taro korta, magija, burtis taro, burimas taro kortomis, burimai taro online, taro online

Taro kortos - Kvailys

Kvailys yra labai galinga korta taro derinyje. Tai neišvengiami pokyčiai, rizika, seno gyvenimo būdo atmetimas, savanoriškas praeities atsisakymas. Jeigu tai darbo korta, tai visą atsakomybę už veiklą ir jos rezultatus prisiimate patys.

sventike, didzioji sventike, taro, taro kortos, taro korta, magija, burimas taro kortomis, taro burimai

Taro kortos - Didžioji šventikė

Tai stiprus moteriškas pradas, stipri intuicija. Jūsų protas turi pasikliauti širdimi. Taip pat, tai gali reikšti protingą moterį, kuri yra kilniaširdė ir pasirengusi jums padėti. Taip pat, tai reiškia gerus pokyčius, jeigu vadovausitės aukštomis moralinėmis vertybėmis.

imperatorius, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, burimai taro, magija, burtis taro kortomis, taro korta

Taro kortos - Imperatorius

Imperatorius, tai šeimos galva, stiprus vyriškas pradas, autoritetas. Geras kompanionas, patikimas darbdavys. Imperatorius - tai stabilumas, kurį pasieksite prisiimdami didelę atsakomybę. Moteriai, gali reikšti patikimą vyrą, kuriuo galima pasikliauti visais gyvenimo atvejais.

isimylejeliai, meiluziai, taro, taro kortos, burimai taro kortomis, burimas taro kortomis, taro burimai, magija

Taro kortos - Įsimylėjėliai

Tai meilės ir rizikos korta. Meilė visada susijusi su nežinomybe, o rizika su lošimais. Tai dvi skirtingos pusės, kartais visai nesuderinamos, su skirtingomis ateities perspektyvomis. Nebijokite meilės ir rizikos, net ir tuo atveju, jeigu patirtis būtų skausminga. Ar jūsų pasirinkimas sėkmingas - rodys kitos šalimais einančios kortos.

jega, stiprybe, taro, taro kortos, magija, taro korta, burimas taro kortomis, burimai taro, burimai taro internetu, taro internetu

Taro kortos - Jėga

Tai sveikata, stiprybė, ištvermė. Šviesos jėgos jūsų pusėje. Drąsiai susidorosite su visomis kliūtimis ir problemomis. Ištvermė padeda dideliuose projektuose ir siekiuose. Ar turėsite patikimų partnerių - parodys greta einančios kortos.

taro, taro kortos, taro korta, sekmes ratas, magija, burimai, fortuna, fortunos ratas, ratas

Taro kortos - Fortūnos ratas

Gyvybės ciklų simbolis, "Fortūnos ratas" kalba apie gerą pradžią. Labiausiai tikėtina, kad numatyti įvykiai bus teigiami, tačiau, būdami sėkmės aspektai, jie taip pat gali būti nepriklausomi nuo jūsų kontrolės ir įtakos. Kreipkitės į tuos dalykus, kuriuos galite rūpestingai valdyti, ir išmokti nepatirti tų, kurių negalite.

pakaruoklis, taro, taro kortos, burtis taro kortomis, burimas taro kortomis, taro burimai, burimai

Taro kortos - Pakaruoklis

Pakaruoklį galima aiškinti dviem skirtingais būdais. Pirmas - tai pokyčiai, susiję su praeities mirtimi. Tai, ko negalima gražinti, kad ir kiek ilgėtumėtės praeities. Antras, tai auka, labdara, pasiaukojimas aukštesniam tikslui.

Taro būrmas, didžiųjų arkanų reikšmės

Taro didžiųjų arkanų reikšmės simbolinės ir individualios. Gali būti naudojamos tiek visuotiniams – socialiniams, kosminiams reiškiniams, tiek ir individo gyvenimo įvykiams.

magas, taro, taro kortos, taro korta, taro burimai, burimas taro kortomis, magija, kortos

Taro kortos - Magas

Magas - tai įtakingas žmogus, sumanus ir protingas, kuris gali įkūnyti visas idėjas. Jis gali reikštis verslo ir politikos lygmenyje, visur kur reikia lankstumo, išradingumo ir išmąnymo. Tai aukšto lygio profesionalas, kuriuo pats galite tapti, vystydamas savo talentus.

imperatoriene, taro, taro kortos, magija, burtis taro, burimas taro kortomis, burimai, burimai taro, taro online

Taro kortos - Imperatorienė

Tai stipri moteris, jos vienokia ar kitokia įtaka jūsų reikalams, veikslai, gyvenimo būdui. Menininkams, tai rodo kūrybinę energiją, naujus projektus. Šeimai, tai rodo vaikus, gimdimus, gyvenimo sąlygų pasikeitimą į geresnę pusę.

popiezius, sventikas, taro, taro kortos, taro korta, magija, burimas taro kortomis, taro burimai, burimas taro

Taro kortos - Popiežius

Tai religinių ir dvasinių doktrinų korta. Galbūt jums teks kreiptis į dvasininkus, arba susidomėsite kokia nors religija, dvasiniu mokslu. Taip pat, tai gali reikšti bažnytinę santuoką. Ši korta, taip pat, susijusi su tam tikrais apribojimais, šaknimis ir prigimtimi. Norint surasti teisingą kelią - reikalingas išmintingas patarėjas.

vezimas, burimai taro kortomis, taro, taro kortos, burimas taro, burimas taro kortomis, magija, burtis taro kortom

Taro kortos - Vežimas

Jūsų laukia ilga kelionė, didelis gyvenimo pasikeitimas. Taip pat vežimas gali reikšti jūsų asmeninę jėgą ir ištvermę. Darbai bus sunkūs, bet nuversite kalnus ir pasieksite pergalę.

atsiskyrelis, taro, taro kortos, burimai taro, burimai taro kortomis, taro korta, magija, burtis taro

Taro kortos - Atsiskyrėlis

Atsiskyrėlis reiškia, kad jums reikia vidinio apmąstymo. Taip pat, tai gali reikšti stabdį, jeigu veiksite neapgalvotai. Kartais reikia atsitraukti, pailsėti, pabūti su savimi, toli nuo minios. Neverta imtis jokio projekto, kol neapgalvoti visi ėjimai, neišnagrinėti visi pliusai ir minusai.

taro kortu burimas, teisingumas, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, taro korta, magija, burimas, burimai

Taro kortos - Teisingumas

Teisingumas - tai teismo ir juridinių reikalų korta. Kiek teisingas bus teismo sprendimas, parodys aplinkinės kortos. Taip pat ši korta įspėja - jeigu būsite nesąžiningas ir savanaudis - jūsų laukia didelė nesėkmė. Ši korta gali reikšti ir karminius ryšius, skolas, kurias turite atidirbti, klaidas, kurias turite ištaisyti.

taro kortos, taro, mirtis, taro korta, burimai taro, burimas taro kortomis, burtis taro, magija, burimas

Taro kortos - Mirtis

Taro korta Mirtis rodo, kad prieš šią skausmingą patirtį visi lygūs, net ir karaliai yra mirtingi. Negalima užsimiršti, reikia nuolatos ir dinamiškai keistis, nes kitaip ištiks mirtis ir sąstingis. Taip pat, ši korta gali reikšti artimos draugystės, meilės, santuokos pabaigą. Tai nepermaldaujamų pokyčių korta.

saikingumas, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, burimai, burimai taro, magija

Taro kortos - Saikingumas

Saikingumas tai pusiausvyros korta, kuri atskleidžia tam tikras jūsų elgesio problemas. Jeigu norite išvengti problemų, turite apgalvoti savo elgesį ir apsispręsti dėl kuklumo savo asmens atžvilgiu.

zvaigzde, taro kortos, taro magija, taro korta, taro burimai, burimas taro kortomis, burimas taro

Taro kortos - Žvaigždė

Žvaigždė reiškia atsinaujinimą. Taip pat gali reikšti ligonio pagijimą, pasveikimą, atsigavimą po sunkių traumų, sužalojimų. Tai šviesa, pergalė, kuri nušvies ateitį.

taro kortos, taro, nuosprendis, burimas taro kortomis, magija, burimai, burimai taro internetu, taro burimai online

Taro kortos - Nuosprendis

Nuosprendis - tai skirtingai nei Mirtis ir Bokštas, žymi didelę transformaciją, kuri iš esmės pakeis jūsų būties istoriją. Tai likimas, kurio negalima pakeisti, bet galima prognozuoti, pasitelkus logiką ir protą. Tai nauja jūsų gyvenimo istorija.

velnias, gundymai, pavojai, taro, taro kortos, taro korta, burtis taro, burimas taro kortomis, burimai taro, magija

Taro kortos - Velnias

Velnias yra gundymai, pavojai, spąstai, neištikimybė. Su neapgalvotais veiksmais galite užsitraukti gėdą, visuotinį pasmerkimą. Ar bus dėl to didesnių nuostolių, parodys šalimais einančios kortos.

menulis, taro kortos, taro, taro korta, burimas taro, burimas taro kortomis, taro burimai, magija, burtis taro

Taro kortos - Mėnulis

Jūsų gyvenime daug nesusipratimų ir neaiškumų. Tai gali kelti depresiją, nerimą, nusivylimą. Tai ydos, kurių negalite sau pripažinti. Taip pat, tai gali reikšti intuiciją, pranašingus sapnus ir ženklus, kuriuos siunčia likimas ir kuriuos reikia stebėti.

pasaulis, taro korta, taro, taro kortos, taro burimai, burimas taro, burimas taro kortomis, magija

Taro kortos - Pasaulis

Pasaulis yra didžiulis ir nuolat augantis, bręstantis. Tai rodo, kad jums gali tekti keliauti, pažinti. Grynai fizine prasme, gali reikšti didelius darbus, didelius miestus. Dvasiškai tai gali reikšti, kad pasieksite pilnatvę, dvasinę brandą. Tai nusistovėjęs, pilnas vidinės pusiausvyros gyvenimas, kuris yra sėkmingas tiek dabar, tiek ir ateityje, net ir pakeitus gyvenamą vietą.

bokstas, taro kortos, taro, taro korta, burimai taro kortomis, burimai taro online, magija burimai

Taro kortos - Bokštas

Bokštas yra sutrikimų ir konfliktų įsikūnijimas. Tai nenumatyti įvykiai, avarijos, skyrybos, traumos. Tai dideli pokyčiai, neišvengiamai susiję su praradimais ir nuostoliais.

saule, taro kortos, taro, burimai taro, taro kortu burimai, burimai, magija, taro korta

Taro kortos - Saulė

Saulė yra šviesa, džiaugsmas ir gyvenimo pagrindas. Tai yra sėkminga pradžia ir teigiami poslinkiai. Viską ką darysite, lydės sėkmė. Ypač sėkminga kuriantiems šeimą.

MAŽIEJI ARKANAI - TAURIŲ RIKIUOTĖ - BŪRIMAS TARO KORTOMIS

Taro būrimas

14 kortų sudaro 4 kortos vaizduojančios dvarą Karalių, Karalienę, Riterį ir Pažą,10 kortų vaizduojančių taures nuo tūzo iki dešimties.
Taurių kortų simbolis taurė – gausos ragas, išteklius, jausmų sritis, šiluma ir namų jaukumas. 
Būrime Taurių kortos reiškia praeities ir dabarties įvykius, prisiminimus, romantiką, sentimentalius prisiminimus. Tai gali būti tėvų namai, vaikystė.
Dabartinė situacija meilėje, jausmų srityje, šeimos gerovė. Sužadėtuvės, vestuvės. Būrimas Taro – Taurių rikiuotė pozityvi, daug žadanti, pastovi.

taro, taro kortos, tauriu tuzas, taures, tuzas, burimas taro kortomis, burimai taro, magija, burimai, burimas, burtis taro

Taro kortos - Taurių tūzas

Taurių tūzas simbolizuoja emocinę, dvasinę ir fizinę sveikatą. Tai laimės, džiaugsmo ir meilės viršūnė. Sėkminga santuoka, džiuginantys ryšiai su draugais ir artimais žmonėmis.

burimas taro kortom, keturios taures, taro, taro kortos, taures, keturios, burimas taro kortomis, burimai taro, burimai, burimas, magija

Taro kortos - Keturios taurės

Keturios taurės yra apatija ir melancholija. Tai pavojingas laikotarpis, kai tikėdamasis kad viską turite ir nesirūpindamas tuo, galite viską prarasti.

septynios taures, taro, taro kortos, septynios, taures, burimas taro kortomis, taro burimai, magija, burimai

Taro kortos - Septynios taurės

Ši korta neturi nieko bendro su realybe. Tai jūsų svajonės, lūkesčiai ir planai. Kad jie išsipildytų, reikia kitų gerų kortų paramos ir pagalbos. Jeigu iškris blogos kortos - jums gręsia nutolimas nuo realybės, klystkeliai, iliuzijos.

burimas taro kortomis, taro, taro kortos, desimt tauriu, taures, desimt, taro korta, burimas taro

Taro kortos - Dešimt taurių

Jūsų vieta ten, kur jus kviečia širdis. Tai tėvynė, tėvų namai, jūsų giminės ir artimieji. Naujai sukurtai šeimai, tai gali reikšti visokeriopą sėkmę tolimesniame jaunavedžių gyvenime.

tauriu karaliene, taro, taro kortos, karaliene, taures, tauriu, burimai, burimas taro kortomis, taro burimai, magija

Taro kortos - Taurių karalienė

Taurių karalienė - tai švelni, atviros prigimties, bendraujanti moteris. Ji stipri asmenybė, bet rami, pasitikinti ir palanki.

dvi taures, taures, taro kortos, taro korta, taro, partneryste, magija, burimai, burimai kortomis

Taro kortos - Svi taurės

Viena svarbi dalis, susijusi su dviem taurėmis - tai partnerystė. Kokia partnerystė - nėra taip paprastai aišku. Tai gali būti ypač emocinis meilės reikalas, tačiau, taip pat, gali būti gili ir tvirta draugystė. Tikslus pobūdis gali būti atskleistas šalimais einančių kortų. Tai bus jums laimės šaltinis, tačiau jūsų gyvenime jūs galite pasikliauti kiekvienu žingsniu, kurio gerovė bus tokia pat svarbi kaip jūsų.

burimas taro kortomis, taro, taro kortos, penkios taures, taures, penkios taro burimai, burimai internetu, magija

Taro kortos - Penkios taurės

Penkios taurės - tai emociniai ryšiai su aplinka. Jeigu jums trūksta pozityvumo ir optimizmo - jūs jausite nusivylimą ir apgailestavimą. Taip pat, ši korta reiškia giminystės santykius, įsipareigojimus artimiems giminaičiams.

burimas taro kortomis, taro, taro kortos, astuonios taures, taures, astuonios, magija, burimai, taro burimai, taro online

Taro kortos - Aštuonios taurės

Aštuonios taurės simbolizuoja gyvenimo ir laimės paieškas. Nors esate stabilus žmogus, bet vis dar ieškote laimės. jeigu turėsite pakankamai drąsos - jūsų gyvenimas atsinaujins ir rasite savo asmeninę vertę.

tauriu pazas, taro, taro kortos, taures, tauriu, pazas, taro korta, burimai, burimas taro kortomis, magija

Taro kortos - Taurių pažas

Taurių pažas - tai meniškos prigimties jaunas žmogus, turintis gerą širdį ir jautrią sielą. Ši korta gali reikšti ir menines paieškas, laisvalaikio užsiėmimus, hobį.

taro burimas, taro, taro kortos, tauriu karalius, taures, karalius, tauriu, burimas taro kortomis, taro burimai, burimai internetu, magija

Taro kortos - Taurių karalius

Taurių karalius yra pasaulietiškas, progresyvus ir kūrybingas žmogus. Jis jau yra atradęs savo vietą šiame pasaulyje, turi tvirtą motyvaciją ir tvirtą savo nuomonę. Jis turi pakankamai vidinės jėgos ir gali teigiamai įtakoti gyvenimo pokyčius. Su kitomis taurių kortomis - jis reiškia gilų emocinį ryšį su subrendusiu ir patikimu vyru.

trys taures, taures, trys, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, burimas taro, magija, burimai

Taro kortos - Trys taurės

Ši korta reiškia šventę, susitikimą su draugais, gerą laiko praleidimą. Tai gali būti sėkmingas suplanuoto projekto, remonto, arba veiklos užbaigimas. Taip pat, tai gali reikšti ir sėkmingą gimdymą, naujos būtybės atėjimą.

sesios taures, taro kortos, taro, sesios, taures, taro korta, magija, taro burimai, burimas taro kortomis, burimas taro, burtis taro online

Taro kortos - Šešios taurės

Šešios taurės - tai veiksmai kuriuos padarėte praeityje, kad šiandien būtumėte laimingi. Tai emocinis ryšys su artimais žmonėmis, pastangos išlaikyti šeimos tvirtumą ir gerovę. Taip pat, ši korta reiškia emocinį meilės ryšį tarp partnerių šeimoje.

burimas taro kortomis, taro, taro kortos, devynios taures, taures, devynios, magija, burimai taro, burimai, burimai taro kortomis, burimai internetu

Taro kortos - Devynios taurės

Devynios taurės - tai pasitenkinimas gyvenimu, laimės pojūtis. Ši korta gera kūrybininkams, reiškianti, kad sėkmė ir įkvėpimas jų neapleis ir ateityje.

taro kortos, taro, tauriu riteris, riteris, taures, tauriu, burimai, taro burimai, burimas taro kortomis, magija

Taro kortos - Taurių riteris

Taurių riteris - tai išmintingas, kūrybingas ir pastovus jaunas vyras. Su kitomis taurių kortomis jis gali reikšti nuoširdžiai mylintį jauną žmogų. Taip pat, ši korta reiškia, kad niekada neišduosite savo principų ir nepamiršite savo tikslų.

bureja, bureja odile, bureja vilniuje, bureja klaipedoje, bureja jonavoje, bureja kretingoje, burimai internetu, burejos, parapsichologe, samane, burimas internetu
1
Žmonėms tai patinka

MAŽIEJI ARKANAI - KARDŲ RIKIUOTĖ - BŪRIMAS TARO KORTOMIS

Taro būrimas

Kardai arba peilių, kinžalų rikiuotė.
14 kortų sudaro 4 kortos vaizduojančios dvarą nuo Karaliaus iki Pažo, 10 kortų vaizduojančių kardus arba kinžalus – peilius.
Kardų kortų simbolis – kova, pavojus, karas.
Būrime Kardų kortos reiškia praeities problemas, dabarties konfliktus, ateities pavojus.
Kardų kortos būrimas – tai nemalonumai, teismas, mirtis, praradimai, priešai, pavojingos kelionės, ligos, operacijos.

taro kortos, taro, pentakliu tuzas, pentakliai, tuzas, magija, burimai, burimai taro, burtis taro kortomis, burimas

Taro kortos - Kardų tūzas

Pentaklių tūzas rodo teigiamą ir sėkmingą jūsų gyvenimo laikotarpį. Jūsų laukia didelės pergalės finansiniuose reikaluose, užtikrintas gerbūvis. Taip pat, ši korta gali reikšti didelį lošimą, pagrindinė prizą, arba tiesiog laimėjimą gyvenimo loterijoje.

taro kortu burimas, keturi kardai, keturi, kardai, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, magija, burimai, burimas

Taro kortos - Keturi kardai

Keturi kardai - tai laikina pergalė, laikina taika po mūšio. Taip pat, ši korta gali reikšti rimtus sveikatos sutrikimus, sunkią ligą.

burimas taro kortomis, septyni kardai, septyni, kardai, taro, taro kortos, taro korta, magija, burimai, burimas taro

Taro kortos - Septyni kardai

Septyni kardai rodo, kad prieš jus bus panaudota jėga arba prievarta. Kliūtis gali būti didesnė negu tikėjotės ir turėsite ieškoti būdų ją įveikti. Tam gali prireikti kvalifikuotos kitų asmenų pagalbos, konsultacijų.

burimai taro kortomis, taro, taro kortos, desimt kardu, kardai, desimt, burimas taro kortomis

Taro kortos - Dešimt kardų

Dešimt kardų - tai visos įmanomos gyvenimo nelaimės, gedulas, dideli praradimai. Ar pavyks pakilti ir atsigauti nuo praradimų parodys kitos šalimais einančios kortos.

kardu karaliene, taro, taro kortos, kardai, kardu, karaliene, burimas taro kortomis, burimai taro, taro burimai internetu

Taro kortos - Kardų karalienė

Kardų karalienė - tai įžvalgi, bet pikta moteris. Jos intelektas galingas, bet ji gali būti kerštinga ir pavojinga.

du kardai, taro kortos, taro korta, taro, kardai, du, magija, burimai

Taro kortos - Du kardai

Du kardai reiškia jėgų pusiausvyrą. Ne visada yra kovos nebuvimas, o lygus jėgos pasiskirstymas opozicijoje. Tai gali reikšti, kad esate pajėgus tarpininkauti konfliktui, arba vietoj to gali būti pasakyta, kad esate įsiveržęs į dilemą, kurioje nėra aiškių rezultatų.

burimas taro kortomis, taro, taro kortos, penki kardai, kardai, penki, burimai taro, taro burimai online, magija, burimas

Taro kortos - Penki kardai

Penki kardai rodo apie konfliktus ir mūšius jūsų gyvenime. Taip pat, ši korta rodo, kad greitu laiku galite patirti fizinę traumą. Penki kardai, taip pat, reiškia, kad mūšis jau baigtas ir jeigu pralaimėjote jį - teks su tuo susitaikyti.

burimai taro kortomis, taro, taro kortos, astuoni kardai, taro korta, astuoni, kardai, burimai, magijai, burtis taro kortomis

Taro kortos - Aštuoni kardai

Aštuoni kardai - tai abejonių korta. Jūs abejojate savimi ir kitais ir bijote nežinios. Taip pat, ši korta gali reikšti nenumatytus kataklizmus gamtoje ir politikoje.

kardu pazas, pazas, kardai, kardu, taro, taro kortos, taro korta, burimas taro kortomis, magija, burimai, burimai taro

Taro kortos - Kardų pažas

Kardų pažas - tai seklys, agentas, žmogus renkantis informaciją, bet neturintis konkrečios nuomonės. Dėl jauno amžiaus, arba silpnos pozicijos, jis pats negali spręsti reikalų eigos, o lieka tik kaip stebėtojas.

burimas taro, taro, taro kortos, kardu karalius, kardai, karalius, kardu, burimai, burimas taro kortomis, magija

Taro kortos - Kardų karalius

Kardų karalius - tai profesionalus valdžios asmuo. Jis siekia dominuoti, demonstruoti savo valdžią. Nuo aplinkinių kortų reikšmių priklauso, ar jis bus jums palankus. Su blogomis kortomis - jis gali jus nubausti.

trys kardai, kardai, taro kortos, taro, burimai taro, burimai taro kortomis, burimas taro, magija

Taro kortos - Trys kardai

Trys kardai rodo didelį jūsų gyvenimo skausmą, kilusį dėl konflikto. Gali būti kad neteksite partnerio arba draugo. Šis skausmas gali reikšti ir kitas su artimų žmonių netekimu susijusias problemas.

sesi kardai, kardai, taro ,taro kortos, magija, burimas taro kortomis, burimai, burimas taro

Taro kortos - Šeši kardai

Šeši kardai - tai proto dominavimo korta. Protas ieško išeities iš susidariusios padėties. Tai mintys, mąstymas ir dėmesio sutelkimas.

devyni kardai, taro, taro kortos, devyni, kardai, taro korta, burimas taro kortomis, taro burimai, burimai

Taro kortos - Devyni kardai

Devyni kardai - viena iš blogiausių taro kortų. Viskas priklauso nuo požiūrio. Kruopščiai apsvarstykite visas savo galimybes ir nepasiduokite iliuzijoms. Nusivylimas ir psichinis sielvartas galimi tik tuo atveju, jeigu veiksite spontaniškai ir neapgalvotai. Taip pat, ši korta gali reikšti, kad teks susitaikyti su ego pralaimėjimu. Galbūt teks paklūsti kitų žmonių valiai, įstatymo raidei.

taro kortos, taro, kardu riteris, riteris, kardu, kardai, burimas taro kortomis, burimai taro, taro burimas, magija

Taro kortos - Kardų riteris

Kardų riteris - tai savimi pasitikintis, aršus, intelektualus asmuo. Esant blogoms kortoms, jis rodo neramius laikus, priešus, konfliktus. Esant geroms kortoms, jis gali būti geras patarėjas, advokatas, užtarėjas.

skaiste, peizazas, dangus

Labai ačiū, jūms Odilė. Dabar žinodama,galėsiu eiti per gyvenima,laisvai.🥰🥰🥰 Rekamenduoju 😇

Skaistė

Facebook komentaras - rekomendacija

MAŽIEJI ARKANAI - LAZDŲ RIKIUOTĖ - BŪRIMAS TARO KORTOMIS

Taro būrimas

14 kortų sudaro 4 kortos vaizduojančios dvarą nuo Karaliaus iki Pažo, 10 kortų vaizduojančių Lazdas nuo tūzo iki dešimties.
Lazdų kortų simbolis – žaliuojanti lazda – santykiai su visuomene, reikalai, darbas, vieša erdvė, užimtumas.
Taro būrime – reiškia dabarties ir ateities įvykius, veiklą, reikalus, susitikimus.
Būrimas Lazdų rikiuote yra įtampa, nerimas, rūpestis dėl ateities, kelionės darbo reikalais. Tai gyvenimo poreikis veikti, rūpintis, judėti.

taro kortos, taro, lazdu tuzas, lazdos, lazdu, tuzas, magija, taro burimai, burtis taro

Taro kortos - Lazdų tūzas

Lazdų tūzas - tai inovacijos entuziazmas, veikla ir naujovės. Tai didelis proveržis, galima tikėtis sėkmingų rezultatų. Taip pat, ši korta gali reikšti šeimos pagausėjimą, gimdymą.

taro kortos, taro, keturios lazdos, keturios, lazdos, taro korta, burimas taro kortomis, burimai taro, burimas, magija

Taro kortos - Keturios lazdos

Keturios lazdos - tai taika ir saugumas. Tai gali būti naujas startas jūsų gyvenime, turto įsigijimas, arba naujas emocinis etapas, susijęs su sužadėtuvėmis. Nauja pažintis bus sėkminga, emociniai ryšiai baigsis vestuvėmis.

septynios lazdos, taro, taro kortos, septynios, lazdos, burimas taro kortomis, burimas taro, burimai taro kortomis, burimai

Taro kortos - Septynios lazdos

Septynios lazdos - tai naujas iššūkis, nauja veikla ir visokios inovacijos, kurios neapsieina be konfliktų, priešiškų išpuolių ir negatyvios aplinkinių nuomonės. Ši korta reiškia, kad turite būti itin atkaklūs gindami savo teises, nuosavybę ir savo asmeninę laisvę.

desimt lazdu, desimt, lazdu, lazdos, taro, taro kortos, burimas taro kortomis, burtis taro internetu, magija, burimai

Taro kortos - Dešimt lazdų

Jeigu išsitrauksite dešimties lazdų kortą - greičiausiai jūsų laukia labai sunkūs, ilgai trunkantys darbai. Rezultato teks labai ilgai laukti.

lazdu karaliene, taro, taro kortos, karaliene, lazdos, lazdu, taro korta, burimas taro kortomis, burimai taro, burimai, magija

Taro kortos - Lazdų karalienė

Lazdų karalienė - tai valdinga bet draugiška moteris. Priklausomai nuo kitų kortų padėties, ji gali reikšti jums artimą moterį, kuria galite pasikliauti.

taro, taro korta, taro kortos, dvi lazdos, lazdos, magija, burimai

Taro kortos - Dvi lazdos

"Dvi lazdos" siūlo, kad artimiausioje ateityje bus kuriamos partnerystės ar jau esamų bendrų partnerysčių sėkmė. Tikėtina, kad galėsite pasinaudoti šia partneryste teikiama nauda arba paaukštinimu. Vienas iš tų pačių skaičiavimų rodo, kad yra naudingi tie, kurie yra teisingi už jus, taigi tai yra geresnė naujiena tiems, kurie yra lygiateisiškose partnerystėse, nei tie, kurie siekia pelno kitų sąskaita. Šios kortelės buvimas taip pat gali būti susijęs su nesaugumu ar nerimu dėl jūsų. Šie jausmai gali būti pateisinami ar ne, parodys gretimos kortos.

taro kortu burimas, taro, taro kortos, penkios lazdos, lazdos, penkios, taro burimai, burimas taro kortomis, burimai, burimas, magija

Taro kortos - Penkios lazdos

Penkios lazdos rodo, kad jums teks susidurti su aštrios konkurencijos sąlygomis. Teks įrodynėti asmenines pozicijas ir tai bus susiję su didelėmis išlaidomis. Versle ši korta rodo didelę konkurenciją.

burimas taro kortomis, taro, taro kortos, astuonios lazdos, lazdos, astuonios, burimai, magija

Taro kortos - Aštuonios lazdos

Aštuonios lazdos - pasiruoškite dideliam gyvenimo tempui. Jūs visą laiką būsite labai užsiėmę. Ši korta gera naujai veiklai, kuri greitai atneš pelną. Taip pat, gera korta ir asmeniniuose santykiuose, nes rodo jų greitą dinamiką su teigiama emocine pusiausvyra.

lazdu pazas, pazas, lazdu, lazdos, taro, taro kortos, magija, burimas taro kortomis, burimai, burimas taro, taro korta

Taro kortos - Lazdų pažas

Lazdų pažas - tai jaunatviškas, nesubrendęs asmuo, kuris pilnas gerų ketinimų ir apdovanotas beribe energija. Ši korta, taip pat, gali reikšti geras naujienas, kurių sulauksite artimiausiu metu.

lazdu karalius, taro kortos, taro, lazdos, karalius, lazdu, burimai taro kortomis, burimas taro, magija

Taro kortos - Lazdų karalius

Lazdų karalius - tai valdingas vyras, lyderis, valdžios žmogus. Jis dalina gerus patarimus ir yra atviras sprendžiant visus finansinius klausymus. Taip pat, jis gali reikšti šeimos žmogų, tėvą, vyrą, nuo kurio priklauso finansinė šeimos padėtis.

trys lazdos, lazdos, trys, taro, taro kortos, taro korta, magija, burimai

Taro kortos - Trys lazdos

Atkreipkite dėmesį į naujas karjeros galimybes ir jūsų protas atvers naujas galimybes. Vis dėl to nauda, kurią gausite iš šios naujos galimybės ateis tik po kurio laiko. Jums reikės būti kantriems ir laikytis nusistatyto principo. Tikimybė, kad ieškosite naujų sąjungininkų, kolegų, draugų pagalbos.

sesios lazdos, taro, lazdos, sesios, taro kortos, magija, taro korta, burimas taro kortomis, burimai, burimas taro

Taro kortos - Šešios lazdos

Būsite gausiai apdovanoti už pastangas. Jūsų sėkmė didinga ir pergalinga. Taip pat įspėja - nesipuikuokite laimėję, nes prarasite draugus. Sėkme džiaukitės be egoizmo ir nebūkite abejingi kitiems.

devynios lazdos, taro, taro kortos, devynios, lazdos, taro korta, magija, burimai, burimas taro kortomis, burimas taro

Taro kortos - Devynios lazdos

Devynios lazdos rodo artimiausioje ateityje įvyksiančias dramas, kliūtis ir įvairias problemas. Gali būti, kad dėl savikritiškumo stokos, pakliūsite į painias situacijas, pavojus ir patirsite baimę. Reikalingas blaivus protas išlaikyti pasiektą pažangą ir poziciją.

taro kortos, taro, lazdu riteris, riteris, lazdos, lazdu, taro korta, burimas taro kortomis, burimai taro, burimas

Taro kortos - Lazdų riteris

Lazdų riteris - tai spontaniškas, energingas, sportiškas jaunas vyras. Ši korta taip pat gali reikšti kelionę, persikraustymą ir aplinkos pokyčius.

brigita

sveiki odile nuoširdžiai sakau jums didelis ačių už pagalba kuria suteikėte man kilus neaiškumams butinai kreipsiuosi vel pas jus sekmės Jums 😊

Brigita

Facebook komentaras - rekomendacija

MAŽIEJI ARKANAI - PENTAKLIŲ RIKIUOTĖ - BŪRIMAS TARO KORTOMIS

Taro būrimas

14 kortų sudaro 4 kortos vaizduojančios dvarą nuo Karaliaus iki Pažo. 10 kortų vaizduojančių pentaklius arba monetas.
Pentaklių kortų simbolis – pinigai, turtas, įgyta arba paveldėta nuosavybė, darbo rezultatai.
Būrime Pentaklės kortos reiškia: praeityje įgytą patirtį, meistriškumą, dabarties pasiekimus versle, prekyboje, veikloje.
Taro būrimas Pentaklių rikiuote – yra finansinė rezultatų pusė, derlius, prieauglis, naudinga veikla. Tai natūralus rezultatas, kuris ateina iš veiklos, užimtumo, mokslo pasiekimų.

taro kortos, taro, pentakliu tuzas, pentakliai, tuzas, magija, burimai, burimai taro, burtis taro kortomis, burimas

Taro kortos - Pentaklių tūzas

Pentaklių tūzas rodo teigiamą ir sėkmingą jūsų gyvenimo laikotarpį. Jūsų laukia didelės pergalės finansiniuose reikaluose, užtikrintas gerbūvis. Taip pat, ši korta gali reikšti didelį lošimą, pagrindinė prizą, arba tiesiog laimėjimą gyvenimo loterijoje.

taro korta, taro, taro kortos, keturi pentakliai, keturi, pentakliai, burimas taro kortomis, taro burimai, burimas, magija

Taro kortos - Keturi pentakliai

Keturi pentakliai reiškia, kad greitu laiku gausite dovaną, arba būsite pagerbti už nuopelnus.

burimas taro kortomis, septyni pentakliai, taro, taro kortos, septyni, pentakliai, burimai, taro burimai, taro korta, burimas taro

Taro kortos - Septyni pentakliai

Septyni pentakliai - tai sodininko korta, tai žemdirbystė, agrariniai mokslai. Pažanga bus lėta ir sunki, derliaus teks ilgai laukti.

desimt pentakliu, pentakliai, desimt, taro, taro kortos, burimai taro, burimas taro kortomis, magija, burimai, taro online

Taro kortos - Dešimt pentaklių

Tai finansinė gerovė, emocinis stabilumas, jus visiškai valdote situaciją. Tai taip pat, gali reikšti palikimą, paveldėjimą. Saugūs ir turtingi namai.

pentakliu karaliene, karaliene, pentakliai, pentakliu, taro, taro kortos, magija, burimas taro kortomis, taro burimai

Taro kortos - Pentaklių karalienė

Pentaklių karalienė yra gerbianti tradicijas, konservatyvi moteris. Ji pragmatiška ir praktiška, mėgsta padėti kitiems gerais patarimais.

pentakliai, du pentakliai, taro korta, taro kortos, taro, magija, burimai, burimai taro kortomis

Taro kortos - Du pentakliai

Du, kaip visada, yra susiję su pokyčių ir pusiausvyros jėgomis. Du pentakliai gali reikšti gerą ar blogą, tačiau tai yra stiprus rodiklis, kad status quo bus sutrikdytas. Jūsų ateityje bus iššūkių, bet jūsų likimas iš esmės yra jūsų rankose, taigi galutinis rezultatas priklauso nuo to, kaip jūs reaguojate į šiuos iššūkius. Geriausias rezultatas yra tas, kurį galima pasiekti atsargiai ir kruopščiai planuojant.

taro burimai, penki pentakliai, taro, taro kortos, penki, pentakliai, burimas taro kortomis, burimai, magija

Taro kortos - Penki pentakliai

Penki pentakliai - tai santykių korta. Taip pat, ši korta rekomenduoja peržiūrėti gyvenimo prioritetus, pergalvoti tikslus. Tai yra apsisprendimo laikas. Asmeniniame gyvenime gali rodyti dvylipumą, neištikimybę partnerystėje, meilužius.

burimai taro kortomis, taro kortos, taro, burimai taro, astuoni pentakliai, astuoni, pentakliai, magija, burtis taro, burtis taro internetu

Taro kortos - Aštuoni pentakliai

Aštuoni pentakliai rodo, kad esate įsitraukęs į kūrybinį darbą, kuris reikalauja meistriškumo ir išmąnymo. Gali būti, kad jūsų pomėgis, hobis taps jūsų darbu ir pagrindine veikla, kuri atneš jums finansines pajamas. Kuo labiau augs jūsų meistriškumas ir įgūdžiai - tuo geresnė bus jūsų finansinė padėtis.

pentakliu pazas, taro, taro kortos, pentakliai, pentakliu, pazas, burimas taro koromis, burimai taro kortomis, burimai taro online

Taro kortos - Pentaklių pažas

Pentaklių pažas - tai mokinys, studentas, praktikantas. Jaunas žmogus siekiantis stabilumo. Taip pat, ši korta gali reikšti geras naujienas susijusias su vaikais ir jaunais žmonėmis.

burimas taro kortomis, pentakliu karalius, karalius, pentakliai, taro, taro kortos, burimai taro, taro korta, magija, burimas

Taro kortos - Pentaklių karalius

Pentaklių karalius yra subrendęs, savo statusą turintis vyriškis. Galima tikėtis šio žmogaus palankumo. Jis garantuoja gerą karjerą. Greičiausiai su šiuo žmogumi jūsų ryšiai bus dalykiški, be jokio emocinio pagrindo.

trys pentakliai, taro, pentakliai, trys, taro kortos, taro burimai, burimai taro kortomis, burimas taro, taro kortų burimas, magija

Taro kortos - Trys pentakliai

Didelė tikimybė, kad gausite sunkią užduotį, arba atsakingą darbą. Jeigu stengsitės - jums bus atlyginta, jeigu pasitelksite visus savo sugebėjimus - atlygis pranoks jūsų lūkesčius. Tai gali reikšti, kad viskas priklauso tik nuo jūsų ryžto.

taro kortos, sesi pentakliai, pentakliai, taro, sesi, burimai, taro korta, burimas taro kortomis, burimas taro

Taro kortos - Šeši pentakliai

Šeši pentakliai - tai investicijų ir didelių pirkinių korta. Ji primena, kad reikia pasidalinti, būti dosniems. Dovanos skatina draugystę.

burimai taro kortomis, taro, taro kortos, devyni pentakliai, burimas, burimas taro kortomis, magija

Taro kortos - Devyni pentakliai

Devyni pentakliai - tai yra kruopštaus darbo vaisiai, geras atlyginimas už teisingai atliktą darbą. Ši korta gali reikšti ir vienišą, pakankamai gyvenime pasiekusį asmenį, kuriam trūksta jausmų šilumos.

pentakliu riteris, pentakliai, riteris, taro kortos, taro, taro korta, burimai, burimas taro kortomis, burimai taro

Taro kortos - Pentaklių riteris

Pentaklių riteris simbolizuoja dorybingą, kantrų, garbingą jauną žmogų. Jis patikimas draugas ir partneris, atnešantis į jūsų gyvenimą geras permainas.

ruta, rekomendacija,facebook, taro, taro kortos

Pažįstu Odilę nuo 2005 metų.Konsultuojos reguliariai kiekvienais metais.Man viskas išsipildo.Dėkoju iš patarimus! Rekomenduoju! Jūsų įžvalgos 2019 jau išsipildė, buvau apsaugota nuo netikėtumų. Tikrai nuoširdžiai patarėte ir padėjote sudėtingoje situacijoje.

Ruta

Facebook komentaras - rekomendacija
bureja, bureja odile, burejos, bureja klaipedoje, bureja vilniuje, bureja jonavoje, gera bureja
menas, paveikslai, tapyba, grafika, dailininkai, menininkai, paveikslas, aliejine tapyba, tapyti paveikslai
error: Kopijavimas draudžiamas !!
Call Now ButtonSkambinti būrėjai