Būrėja Vilniuje, Palangoje, Klaipėdoje, Kretingoje, Jonavoje - kaip atrasti:

Būrėja Klaipėdoje, Palangoje ir Kretingoje gali priimti savaitės dienomis. Kelias dienas per mėnesį būna būrėja Vilniuje ir Jonavoje. Įmanomas būrimas internetu.

Vizitai įmanomi tik iš anksto suderinus laiką. 

tel nr.: +370 609 77803 

Būrimas internetu

Būrėja teikia būrimo paslaugas nuotoliniu būdu. Būrimas internetu įmanomas per facebook messengerį. Būrimas internetu taip pat įmanomas per elektroninį paštą, tokiu atveju yra surašomas tekstas, prireikus galima susisiekti telefonu, aptarti, paklausti.

Būrėją galima lengvai atrasti facebook platformoje, paieškoje įvedus “Būrėja Odilė” , arba Būrėjos magijos svetainėje spustelėjos ant “Facebook” mygtuko, paspaudus ant “Būrėja Odilė”, būsite nukreipti į būrėjos facebook puslapį. 

Būrėja Palangoje

Būrėja Palangoje priima privačiam seansui Ganyklų g. 6. Iš anksto suderinus atvykimo laiką. Būrėja Palangoje buria taro kortomis lenorman, atlieka užkalbėjimus, meilės ritualus. 

Būrėja Klaipėdoje

Būrėja Klaipėdoje priima privačiam seansui I. Simonaitytės g. 16. Iš anksto suderinus atvykimo laiką. Būrėja Klaipėdoje buria taro kortomis, atlieka užkalbėjimus, meilės ritualus. 

Būrėja Vilniuje

Būrėja Vilniuje paprastai būna kelias dienas per mėnesį, priima Jasinskio gatvėje. Būtina iš anksto suderinti laiką, kada galės būrėja Vilniuje jus priimti ir kokiomis dienomis planuojamas vizitas Vilniuje.

Būrėja Kretingoje

Būrėja Kretingoje yra daugiau orientyras kaip atrasti. 3km. nuo Kretingos žiemos sodo važiuojant Kulupėnų – Salantų keliu. Pravažiavus Padvarius, sekantis kaimelis – Klibiai Kretingos rajone. Kuriame reziduoja būrėja. Atvykimas įmanomas tik iš anksto suderinus atvykimo laiką.

Būrėja Jonavoje

Būrėja Jonavoje yra daugiau orientyras kaip atrasti. Nuo Jonavos važiuojant link Bukonių, 14-tame kilomentre yra kaimelis Petrašiūnai. Kuriame būrėja būna kelias dienas per mėnesį. Privačiam seansui būtina iš anksto suderinti laiką, kuomet būrėja galės jus priimti ir kada planuojamas vizitas į šį kraštą.

Būrimas internetu - kaip tai vyksta

Būrimas internetu galimas įkėlus jūsų nuotrauką ir gimimo datą,  jeigu žinote, tikslų gimimo laiką.

Galima įkelti ir jums rūpimų asmenų informaciją. Jeigu domina kiti, asmenys – artimieji.(Griežtai vadovaujantis privatumo politikos)

Būrimas internetu nereikalauja buvimo konkrečiu laiku, atsakymas galimas teksto formoje ir susiskambinimas jums patogiu laiku.

Galimas tiesioginis būrimas ir bendravimas realiuoju laiku, telefonu ar per messengerį.

Būrimas internetu - Būrėja Odilė

Susisiekti galite:

+370 609 77803 

Nėra sprendimo be išeities!

Kaip yra gamtos įvairovė, taip kiekvienai problemai yra individualus maginis sprendimas!

Būrėja Odilė

Magija neapsiriboja klišėmis, bet kreipia dėmesį į individus.

Parašykite Būrėjai Odilei žinutę:

Būtinai patikrinkite ar teisingai įvedėte savo el-paštą, juo gausite atsakymą.
Aprašykite kokiu klausimu kreipiatės. Su jumis susisieks būrėja Odilė
bureja, bureja odile, bureja vilniuje, bureja klaipedoje, bureja jonavoje, bureja kretingoje, burimai internetu, burejos, parapsichologe, samane, burimas internetu
Būrėja Odilė - parapsichologė, astrologė, šamanė
Būrėja Klaipėdoje

Būrėja Klaipėdoje

Simonaitytės g. 16, Klaipėda (Seansas įmanomas tik iš anksto sutarus laiką)

Būrėja Vilniuje

Būrėja Vilniuje

Būrėja Vilniuje lankosi kelias dienas per mėnesį, Jasinskio gatvėje. Vizitas įmanomas tik iš anksto suderinus laiką ir datą.

Būrėja Kretingoje

Būrėja Kretingoje

3 km. nuo Kretingos žiemos sodo važiuojant Kulupėnų - Salantų keliu. Pravažiavus Padvarius, sekantis kaimelis - Klibiai Kretingos rajone. Vizitas tik iš anksto suderinus laiką.

Būrėja Jonavoje

Būrėja Jonavoje

Nuo Jonavos važiuojant link Bukonių, 14-tame kilomentre yra kaimelis Petrašiūnai. Kuriame būrėja būna kelias dienas per mėnesį. Privačiam seansui būtina iš anksto suderinti laiką.

bureja, bureja odile, burejos, bureja klaipedoje, bureja vilniuje, bureja jonavoje, gera bureja
menas, paveikslai, tapyba, grafika, dailininkai, menininkai, paveikslas, aliejine tapyba, tapyti paveikslai
error: Kopijavimas draudžiamas !!
Call Now ButtonSkambinti būrėjai