Talismanai ir amuletai - užsakymo forma:

Talismanas ar amuletas užsakomas užpildžius formą žemiau. Su jumis susisieks būrėja Odilė. Jeigu talismanai – amuletai skirti kitam šeimos nariui – užpildykite to asmens duomenis. Šeimoms, jaunavedžiams, kuriems reikalingi keli talismanai, amuletai – taikomos nuolaidos! Tokiu atveju situacijos apibūdinime nurodykite ir tų asmenų duomenis.

 

Žvaigždute * pažymėtas tekstas privalomas užpildyti.

Amuletas ar talismanas ?

Amuletas apsaugantis maginę reikšmę turintis daiktas ar papuošalas. Amuletu gali būti ir gamtinės kilmės daiktai, akmenukai, plunksnos, medžio žievė.

Amuletas saugo nuo piktų jėgų, piktų dvasių, ligų, netekčių, nakties košmarų, skyrybų, ydų.

amuletas, amuletai, inkliuzas, skorpionas, magija, magiski amuletai, magiskas amuletas, apsaugai
Amuletas

Talismanas

talismanai, talismanas, maginiai talismanai, pakrauti talismanai, pakrautas talismanas, magija, talismanas sekmei, sekmes talismanai
Talismanai

Talismanas pagamintas žmogaus rankomis, dabintas pusbrangiais akmenimis arba išmargintas magiškais rašmenimis, formulėmis juvelyrinis dirbinys. Talismanas gali būti žiedas, apyrankė, pakabukas – medalionas.

Talismanas suteikia laimės, sėkmės, drąsos, sveikatos, gerina atmintį besimokantiems. Talismanas gali atnešti šeimyninės laimės, suteikti meilei antrą galimybę, taip pat, gali šeimai padėti prasigyventi, pasiekti finansinio stabilumo.

amuletai, amuletas, talismanas, talismanai, relikvijos, skrynia
Amuletai - relikvijų skrynia

Talismanai turi galiojimo ribas

Talismanai turi galiojimo ribas. Tarkime, skirtas vaikui mokslams jis jau nebetiks, kai vaikas taps pilnamečiu, pradės siekti karjeros. Taip pat, pradedančiam ir profesionalui yra skirtingi talismanai.

Taigi, kaip keičiasi žmogaus branda, taip ir keičiasi talismanas, kuris turi augti kartu su žmogaus poreikiais.

Absoliučiai laimingo visiems gyvenimo atvejams talismano nėra ir būti negali.

Perduodamas talismanas praranda galias

Perduodamas iš kartos į kartą papuošalas ar kitos relikvijos gali laikui bėgant prarasti savo galias. Be to reikia atsižvelgti į tai kas relikvijas palieka-ar žmonės buvo laimingi, ar jie save realizavo, ar jiems sekėsi šeimyninis gyvenimas.

Tarkim kaip relikvija perduodama nuotakos suknia. Prieš perimant šią dovaną reikia žinoti, ar ta nuotaka kuri vilkėjo šią suknelę buvo laiminga šeimoje, ar buvo sveika. Taip pat ir su vestuviniai žiedais. Negalima jų perimti iš našlių, išsiskyrusių, geriau pirkti naujus, ir taip pradėti šeimyninio gyvenimo istoriją.

Amuletas skirtas apsaugai

Amuletai meilės apsaugai dažniausiai yra iš pusbrangių, kuo mažiau šlifuotų akmenukų. Tam labiausiai tinka turkis ir rožinis kvarcas. Amuletai turėtų būti poriniai vienodi.

Sėkmingam pastojimui ir gimdymui tinka žalsvas agatas.

Amuletai apsaugo nuo ydų / Pusbrangiai akmenys - amuletai

Apsaugai nuo ydų, alkoholizmo-ametistas. Kiti pusbrangiai akmenys bei jų kombinacijos apsaugos įvairiomis situacijomis. Bazaltas – nuo lošimo, nuo rūkimo – turmalinas ir pan.

Talismanai meilės sėkmei užsakomi individualiai pagal gimimo datą. Neperdovanojami ir neperduodami, jie skirti tik tam asmeniui, kuriam yra dedikuoti.

amuletai, amuletas, pusbrangiai akmenys, maginiai amuletai, kvarcas, lazuritas, malachitas
Amuletai - malachitas, lazuritas, kvarcas

Talismanai ir amuletai privalo būri pakrauti individualiai atsižvelgiant į konkrečią problemą.

Šių dienų internetiniame pasaulyje galima atrasti visko. Tačiau, neapsigaukite.

Nepakrauti talismanai ir amuletai tėra neveikiantis įrankis, kuris dūla ir neatlieka paskirties. Tik užkalbėjimais ir maginiais ritualais pakrauti individualiai, konkrečiam žmogui, atsižvelgiant į jo situaciją tarnauja tikslui. Talismano, amuleto negalima perleisti kitam žmogui. Atsiminkite – talismanas ar amuletas nėra pasipuikavimo ar grožio priemonė. Turint klausimų prašome susisiekti.

bureja, bureja odile, burejos, bureja klaipedoje, bureja vilniuje, bureja jonavoje, gera bureja
menas, paveikslai, tapyba, grafika, dailininkai, menininkai, paveikslas, aliejine tapyba, tapyti paveikslai
error: Kopijavimas draudžiamas !!
Call Now ButtonSkambinti būrėjai